Máte otázku?

ITB – DOBRÝ DEVELOPER

Developerská spoločnosť ITB Development stojí na pevných základoch. Tvoria ich hodnoty, ktoré považujeme za mimoriadne dôležité: V centre našich aktivít je vždy klient. Nestaviame domy pre tabuľky, ale pre ľudí. Zeleň považujeme za nevyhnutnú súčasť našich projektov a radi ju vidíme všade, kde je to možné. Trváme na kvalite materiálov a technických riešení. V prvom rade sme však prísni sami na seba. Zaujíma nás aj to, čo je za hranicou našej parcely. Chceme vytvárať mestotvorné projekty. Snažíme sa stavať nielen budovy, ale aj základy susedských komunít.

Architekt
Tomáš Šebo

Pri vytváraní projektov si dávame záležať na tom, aby sme vo výslednom projekte chceli bývaťči pracovať aj my sami – ako konatelia developerskej spoločnosti, ktorí sú zároveň architektmi, sme na seba pomerne prísni. Koliba Gansberg takýmto projektom rozhodne je a myslím, že prezývka „vlajková loď“ mu patrí právom.

obrazok architekti

Architektka Martina Krajmer Matušová

obrazok architekti
Projekt Gansberg nerezignoval na klasický „tabuľkový“ developerský prístup, v centre záujmu nebol rýchly predaj malých bytov, ale náročný klient. Práve preto sme naplánovali tri bytové domy so 16 veľkometrážnymi bytmi na veľkorysom pozemku, ktorý poskytuje súkromie a pohodlie. Našim cieľom bolo, aby naši klienti pri tomto projekte nemuseli robiťžiadne kompromisy.
Martina Krajmer-Matúšová Architektka

REFERENČNÉ PROJEKTY

V centre záujmu ITB developerov je vždy klient. Prvoradé sú jeho požiadavky, a preto je každý projekt maximálne flexibilný voči jeho obyvateľom. Samozrejmosťou je vysoký architektonický štandard, kvalita stavby a všadeprítomná zeleň, ktorá je pre projekty ITB charakteristická.

Čerešne
v Dúbravke

Vaše šťastie začína pod Čerešňou.
Miesto, kde sa cítite spokojne a príjemne. Nechajte rozkvitnúť vaše rodinné šťastie pod Čerešňou.

obrazok architekti

Rezidenčný dom
Nový Háj

Rezidenčný projekt Nový Háj situovaný v bratislavskej mestskej časti Petržalka je hrdým majiteľom ocenenia za najlepší bytový dom roku 2015.

obrazok architekti

Kolísky
Záhorská
Bystrica

Miesto, ktoré načúva vašim prianiam.
Rezidenčné byty Kolísky vás privítajú v tichu Malých Karpát a vertikálnymi záhradami rovno pod oknami.

obrazok architekti

Business Garden
Štefánikova

Administratívno-obchodné centrum v obľúbenej štvrti Starého Mesta, kde sú poruke banky, úrady či dôležité vládne inštitúcie.

obrazok architekti

Sokolská
Residence

Sokolská Residence je komorný rezidenčný projekt pozostávajúci z 35-tich bytov.

obrazok architekti

Rezidenčný dom
Mamapapa

Dobré byty v dúbravke. 115 jedno až štvorizbových bytov s výbornými dispozíciami a atraktívnymi cenami, ktoré zaujmú každého, kto hľadá nové bývanie.

obrazok architekti

Business
centrum
Wallenrod

Zelená administratívna budova, ktorá prináša do centra mesta nielen top kvalitu kancelárskych a obchodných priestorov, ale aj kúsok zelene.

obrazok architekti

Partneri

logo-partnera logo-partnera logo-partnera