Máte otázku?

Flexibilita

Všetky naše projekty majú spoločného menovateľa – umožňujeme budúcim vlastníkom určiť finálnu podobu ich bývania. Koliba Gansberg nie je výnimkou – po základnom výbere bytu si môžete prispôsobiť jeho dispozíciu, počet izieb a rozhodnúť sa, či chcete otvorenú alebo uzatvorenú kuchyňu.

Okrem spomínaných benefitov máte možnosť voľby aj pri tvorbe dizajnu balkónov a terás.

Vyberať si môžete z týchto môžností:

NAKONFIGURUJTE SI DISPOZÍCIU VÁŠHO BYTU

NAKONFIGURUJTE SI DESIGN VAŠICH BALKÓNOV

Zábradlie
Drevené obloženie
item item item item item item item
Balkón - základ

Bývanie,
ktoré má
pre Vás zmysel

Stačí poslať údaje a architekt Vás bude
kontaktovať

Architektka

Martina Krajmer Matušová
Tel.: +421 905 444 044

Naše benefity

Mestotvorný developer


ITB Development je developer, ktorému záleží aj na okolí, nielen na parcele, ktorú vlastní. Aj preto sa rozhodol v rámci budovania projektu investovať vlastné zdroje do rekonštrukcie zastávky mestskej hromadnej dopravy v susedstve projektu. Rovnako za vlastné zdroje a dokonca na úkor svojho pozemku plánuje rozšíriť cesty v blízkosti pozemku z 5 na 7 metrov a vybudovať 1,5 metra široký chodník.

obrazok benefity

Vyšší štandard bývania


V projekte sa nachádzajú prevažne veľkometrážne byty, ktoré prekvapia vysokým štandardom vybavenia a materiálov. Samotná stavba je vyhotovená z vysokokvalitných materiálov, ktoré spĺňajú najvyššie nároky moderného stavebníctva . Samozrejmosťou sú kvalitné drevené podlahy ukrývajúce podlahové kúrenie či celostenové okná s kvalitným profilom a trojsklom.

obrazok benefity

Partneri

logo-partnera logo-partnera logo-partnera