adresa úspechu

Získajte až 30 000 € pri kúpe bytu na Kolibe.
zistiť viac

Príďte si pozrieť vzorový byt

Úspech má veľa podôb. Jednu z nich, ktorá našla stelesnenie v luxusnom bývaní pre úspešných ľudí, vám radi ukážeme. Srdečne vás pozývame na obhliadku nášho vzorového bytu, aby ste získali lepšiu predstavu, čo všetko už hotové a skolaudované byty v rezidenčnom projekte Gansberg Koliba ponúkajú. Na vlastné oči sa môžete presvedčiť, že nadštandardné vybavenie a estetické prevedenie im dáva nielen štýl, ale i trvalú hodnotu pre budúcnosť.

Hotové byty

4 izbový byt

4 izbový byt

Vyberte si z hotových skolaudovaných bytov

Sme prvý rezidenčný projekt na Slovensku, ktorý uľahčuje výber bývania pomocou unikátnej kategorizácie bytov – Garden, City View, Quiet a Premium. Sami si určíte, čo je vaša priorita. Grilovačky v záhrade? Impozantný výhľad? Vzácne ticho? Veľkorysosť priestoru? Čokoľvek z toho hľadáte, v Gansbergu nájdete.

Ten pocit, keď si užívate vysoký štandard bývania v lokalite s množstvom zelene a garanciou súkromia.

Lokalita & štandard

Koliba je nepochybne jednou z najreprezentatívnejších a najprestížnejších štvrtí v Bratislave. Je preto úplne prirodzené, že adresu úspechu nájdete práve tu, na Jeséniovej ulici. Na mieste s úžasným výhľadom na pulzujúce hlavné mesto, na mieste, ktoré je pomyselnou bránou do Malých Karpát.

Exkluzívna lokalita si priam pýta aj exkluzívne bývanie. Vysoký štandard už hotových a skolaudovaných bytov dokonale spĺňa nároky úspešných ľudí na kvalitu, komfort a eleganciu. To všetko im dáva punc noblesy a príjemného luxusu.

Lokalita
Lokalita

Súkromie & zeleň

Úspešní ľudia si nepotrpia len na luxus v podobe nadštandardného vybavenia bytov, ale i na luxus v podobe čoraz vzácnejšieho súkromia. Práve preto je Gansberg oázou ničím nerušeného ticha a pokoja, oázou príjemnej pohody a zaslúženého oddychu.

Nebola by to však tá pravá oáza, keby jej chýbala zeleň. Na mieste, kde sa vaše nové bývanie dotýka lesa Malých Karpát, vás bude príroda sprevádzať doslova každý deň. Sviežu zeleň zbadáte, kamkoľvek sa pozriete, svieži zdravý vzduch pocítite vždy, keď sa nadýchnete.

Tomáš Šebo
„Pri navrhovaní projektov si dávame záležať na tom, aby sme v nich vo výsledku chceli bývať aj my sami. Ako konatelia developerskej spoločnosti, ktorí sú zároveň architektmi, sme na seba veľmi prísni. A rovnako nároční sme aj na projekty, pod ktoré sa podpisujeme. Gansberg Koliba takýmto projektom rozhodne je.“
Ing. arch. Tomáš Šebo
Developer a architekt

ITB Development

ITB Development je slovenská developerská spoločnosť. Vznikli sme v roku 2003 a odvtedy nám pribúda nielen množstvo zrealizovaných projektov, ale najmä spokojných zákazníkov. Sme rozpoznateľní vďaka nášmu inovatívnemu prístupu a špecializácii na projekty, ktoré sa svojou koncepciou odlišujú od bežnej ponuky na trhu. Vnášame do nich filozofiu harmónie s ich okolím, či už ide o zeleň, okolitú zástavbu a predovšetkým o prínos do života pre budúcich majiteľov, ale aj celej komunity. Preto v našich projektoch nájdete spoločenské priestory, komunitné záhrady či ihriská pre malých aj veľkých.

Súčasťou skupiny ITB je architektonické štúdio Architekti Šebo Lichý, ktoré je jedným zo základných pilierov výnimočnosti developerských projektov ITB Development.

Napíšte nám alebo kontaktujte priamo predajcu a radi vám poskytneme viac informácií o projekte Gansberg Koliba.

predajca
PETER KRÁL
Tel.: +421 905 440 661
E-mail: kral@itb.sk