Povedzte nám, kto ste a my vám vytvoríme bývanie na mieru

Vo väčšine rezidenčných projektov si musia zákazníci vyberať byty z obmedzenej ponuky.

Na výber majú len pár typov pôdorysov a o prispôsobení osobným záujmom môže kupujúci len snívať. Balkóny bytov, ak sú vôbec k dispozícii, sú uniformné. Aj preto pri každom projekte prichádza ITB Development s inováciami v oblasti flexibility. Ich byty sa tak stávajú stelesnením svojich majiteľov. Pri projekte Gansberg Koliba to platí o to viac.

Na počiatku tohto flexibilného prístupu k developmentu bol projekt Nový háj. V ňom sme od základov vytvorili nové postupy, ktoré klientom umožnili ovplyvniť veľkosť, umiestnenie a farebnú schému balkónov a tiež pozíciu okien. Tým mohol každý zákazník vytvoriť vo svojom byte odraz svojej osobnosti. A nie len vo svojom byte. Každá úprava zanechala stopu aj na celkovom vzhľade projektu. Bola najväčšia realitná kríza a predsa to fungovalo perfektne!

Odvtedy keď staviame, staviame na princípoch flexibility, variability a slobody. „Všetky naše projekty sú veľmi osobné, no Gansberg Koliba ešte o niečo viac. Veríme, že pri exkluzívnom projekte ako je tento by mali mať klienti možnosť si svoj byt prispôsobiť maximálne na svoj obraz. Sme presvedčení, že bývanie je v skutočnosti hmotným vyjadrením životných potrieb našich klientov,” vysvetľuje Juraj Privrel. Preto sme v Gansberg Koliba umožnili posúvať priečky, uzatvárať a otvárať kuchyne, ale aj hýbať umiestnením kúpeľne alebo spájať byty.

Proces personalizácie bytu spočíva najmä v pozornom počúvaní klienta. Všetci naši klienti sa pravidelne zhovárajú s architektmi, ktorí sa snažia nájsť podstatu každej požiadavky. A potom sa tú požiadavku snažia naplniť vysoko nad rámec očakávaní klienta. Práca našich architektov je tak veľmi podobná práci psychológov. Čítame medzi riadkami, pýtame sa a počúvame. Našim cieľom je dlhodobá spokojnosť zákazníka a vytváranie šťastných domovov.

„Tým, že umožníme klientom ovplyvňovať aj prvky, ktoré sú viditeľné na fasáde, meníme vzhľad celého domu. Spolu s klientmi tak tvoríme živú architektúru Gansberg Koliba,” hovorí architekt Tomáš Šebo. „Flexibilita však nie je len o architektúre. Je to celková proklientská filozofia našej spoločnosti. Svojim zákazníkom sa snažíme vždy vychádzať v ústrety,” dopĺňa Ivan Rolný.

Samozrejme, takýto prístup je možný len pri trvalej spolupráci medzi developerom a architektom. Tvorba developerských projektov sa tak stáva vytváraním priestoru, v ktorom sa môžu bez bariér realizovať samotní obyvatelia. Presne taký je Gansberg Koliba.

Späť