Štandard s dôrazom na kvalitné materiály

Potešilo by vás, keby ste dostali luxus v štandardnej výbave?

S dôrazom na dizajn a kvalitu v úzkej spolupráci si takúto „čerešničku na torte“ môžete dopriať aj vy.

To, v akom štandarde dostanete byt po jeho kolaudácii je veľmi dôležitým parametrom. Zamerať sa na vykurovanie, zateplenie, povrchy v interiéri a predmety, ktorými sú v štandarde byty osadené, je vhodné už pri výbere bývania. Tento všeobecný pohľad na nehnuteľnosť je akýmsi odzrkadlením kvality developera, architekta a stavebníka, ktorý dáva ucelenú predstavu o budúcom diele.

V projekte Gansberg Koliba sa nič nenechalo na náhodu ani v tomto prípade. Veľkým plusom je tiež možnosť variabilne upraviť dispozičné riešenie, prípadne doladiť interiérové prvky v spolupráci s architektom.

V štandarde nájdete kvalitné materiály, dodávateľov s dlhoročnou praxou a dizajnérskym rukopisom. Funkčnosť v spojení s dizajnom vytvára harmonický celok.

Poďme sa však pozrieť na konkrétne prvky.

V štandarde projektu je podlahové vykurovanie doplnené drevenými parketami značky EuroParkett. Hliníkové okná s izolačným trojsklom s predprípravou na vonkajšie žalúzie zabezpečujú optimálnu klímu a komfort vnútorného prostredia. Vybrali sa kvalitné drevené, dyhované dvere českého výrobcu Sapeli.

V projekte Gansberg Koliba sa vsadilo na dizajn a kvalitu aj pri obkladoch, dlažbách a sanite, či sprchovom kúte s presklenou zástenou renomovanej nemeckej značky Huppe.

  

V štandardnej ponuke získajú majitelia bytov exkluzívnu kúpeľňu z dielne kúpeľňového štúdia Domoss, ktoré sú zariadené prvotriednou sanitou Villeroy & Boch, batériami Hansa či sprchovými kútmi SanSwiss. Všetko je doladené v neutrálnych farbách, ktoré symbolizujú úzke spojenie s prírodou v danej lokalite.

Nezabudlo sa ani na elegantné kuchyne. Kuchynské a kúpeľňové štúdio v spolupráci s architektmi projektu Gansberg Koliba zabezpečia kuchyňu, ktorá korešponduje s interiérom a spĺňa aj nadštandardné nároky budúcich majiteľov.

Späť