Zabezpečte si dostupný úver! Čas sa kráti.

Ak si chcete splniť svoj sen o bývaní za najlepších možných podmienok, teraz je najvyšší čas.

Banky sprísňujú požiadavky schválených hypoték a budú v tom pokračovať stále viac.

 

Národná banka Slovenska hovorí o priveľkom zadlžovaní Slovákov. Nástroje, ktoré majú situáciu riešiť, sa prejavili v znižovaní financovania kúpnej ceny bytov. To znamená, že vám ťažšie požičajú celú hodnotu bytu a stále častejšie je nutné mať vlastné zdroje na dofinancovanie. Narástli tiež úroky hypoték, pri ktorých si klient chce požičať viac ako 80 % z hodnoty nehnuteľnosti.

Záujemcovia o kúpu bytu pocítia vyššiu cenu úveru- poplatky a úroky. Požiadavky na finančnú rezervu domácností sa budú znovu sprísňovať a opäť znížia výšku poskytnutého úveru. Od júla 2017 sa rezerva domácností zvýšila na povinných 10 %. Od januára 2018 je povinná rezerva 15 % a od júla 2018 až 20 %.

My však pre vás máme riešenie, ktoré vám pomôže vyhnúť sa riziku postupného sprísňovania podmienok poskytovania úverov, prípadne nárastu úrokových sadzieb. Vytvorili sme pre vás produkt pre financovanie novostavieb ITB Development – HYPOOPCIA.

HYPOOPCIA vám zabezpečí schválenie úveru na bývanie za aktuálnych podmienok a v požadovanej výške. Taktiež až do momentu kedy budete úver čerpať, vám schválená úroková sadzba môže iba klesať. No nie je to skvelé? Ak začnú úrokové sadzby rásť, Vaša sadzba sa meniť nebude. Ak sa podmienky zlepšia, klesne aj vaša úroková sadzba.

Schválením úveru sa k ničomu nezaväzujete. Ak úver nakoniec nebudete potrebovať, nakoniec ho vyčerpať nemusíte, alebo vyčerpáte len toľko, koľko budete v danom čase potrebovať.

Nechajte si teraz schváliť úver a získajte atraktívnu možnosť najdostupnejšieho a zároveň najlacnejšieho financovania nehnuteľnosti.

Späť