Gansberg má za sebou prvú párty!

Priestranné terasy Gansbergu Koliba priam volajú po priateľských posedeniach a párty. Tú prvú už má projekt za sebou. Ak ste si nechali ujsť májový deň otvorených dverí, prinášame vám aspoň malú ochutnávku z jeho atmosféry.

Sychravé májové počasie síce nezvádzalo k jarným oslavám, ale hostí, ktorí sa v polovici mesiaca stretli v areáli Gansbergu Koliba, ani dážď neodradil od strávenia príjemného popoludnia v dobrej spoločnosti na vychytenej adrese. 

Fanúšikovia projektu sa mohli prvýkrát poprechádzať po exteriéroch takmer dokončeného Gansbergu Koliba, a dokonca nazrieť už aj do niekoľkých bytov – od fázy holobytu až po tie vzorové, už zariadené. Potešiteľnou je aj správa, že stavba pokračuje podľa časového harmonogramu, čo pri súčasnom developerskom boome vôbec nie je samozrejmosť. 
Na dni otvorených dverí nemohol chýbať autorský tím Gansbergu Koliba zo spoločnosti ITB Development. Spoločne si štrngli nielen na úspešný progres výstavby svojej vlajkovej lode, ale priamo na mieste oslávili aj jedno významné jubileum – rok 2019 znamená pre firmu už 15 rokov na slovenskom trhu, čo je dekáda a pol potvrdzovania pozície dôležitého hráča na developerskom poli. 

Bolo viac než symbolické, že developer zakladajúci si na kvalitných, inovatívnych riešeniach, oslávil pätnástku práve v priestoroch projektu, ktorý je výbornou ukážkou presne tohto prístupu. 
Ak sa túžite usadiť na mieste, ktoré spája výhody atraktívnej lokality, vysokého štandardu, štedrých dispozičných riešení a unikátnej kategorizácie bytov, pozrite si aktuálnu ponuku voľného bývania v Gansbergu Koliba.  

 


  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

Späť