Máme nový vzorový byt! Táto krása si na vás počká

Ak pozorne sledujete projekt Gansberg Koliba, potom viete, že jeho poznávacím znamením je dôraz na každý detail. Kvalita, estetická hodnota a exkluzívnosť sa snúbia aj v druhom vzorovom byte, ktorý sme pre vás zariadili.

Už dnes sa tešíme, ako vás v ňom raz privítame! Zatiaľ vás do čerstvo zariadeného štvorizbového bytu pozývame aspoň virtuálne. Pozrite si krásu, ktorá si na vás počká a inšpirujte sa našimi interiérovými riešeniami pri zariaďovaní vášho budúceho domova na adrese úspechu.

Skúsená architektka Martina Matušová z ateliéru Architekti Šebo Lichý vychádzala pri zariaďovaní z premisy, ktorá sa jej osvedčila už pri prvom vzorovom byte. Doplnky volila tak, aby dokonale vynikli bytové dispozície a priestor pôsobil útulne, no pritom priestranne. Pri aranžovaní jednotlivých miestností sa Martina opierala o základ prémiovej kvality. Práve ten dáva Gansbergu Koliba nádych luxusu a nadčasovosti.

Kuchyňa opäť nesie podpis značky Sykora, pracovnú dosku tvorí umelý technický kameň Silestone, o drez či batérie sa postarala firma Blanco a o spotrebiče Elektrolux. Ozdobou kuchyne je aj FAB Ceramiche, rad PAT DECO BLACK, exkluzívny veľkoformátový kuchynský obklad.

Solitérny nábytok talianskej dizajnovej značky Calligaris zabezpečila pre náš projekt slovenská firma Domoss, zatiaľ čo tapety, závesy a záclony máme z renomovaného obchodu s bytovým textilom Horus Trade. 

A v podpore lokálneho remesla sme išli ešte ďalej. Precíznu prácu s drevom môžete vidieť či už na posteli od slovenského výrobcu Materasso, alebo na vstavanom nábytku vyrobenom v našich spriatelených stolárskych dielňach, a to na mieru, aby sme ešte viac podtrhli jedinečnosť projektu. 

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

Späť