Posledné voľné byty na adrese úspechu

Gansberg je dokončený, skolaudovaný a pripravený k nasťahovaniu, no v ponuke sú už iba posledné byty.

Nájsť v Bratislave byt v novostavbe, do ktorého sa viete ihneď nasťahovať sa niekedy môže zdať priam nemožné. Na Kolibe však predsa len nájdete bývanie, ktoré môže byť vašim novým domovom ihneď. Gansberg je dokončený, skolaudovaný a pripravený k nasťahovaniu, no v ponuke sú už iba posledné byty. 

Prémiový projekt, ktorý vás chytí za srdce pokojnou atmosférou aj panoramatickými výhľadmi na centrum Bratislavy. Aj taký je Gansberg. Vy už si iba vyberiete, či je vašou prioritou zeleň vo vlastnej predzáhradke, jedinečné výhľady alebo dokonca oboje. Unikátna kategorizácia bytov vám uľahčí výber podľa vašich osobných preferencií.

Ponuka dokončených trojizbových bytov v prémiovom štandarde zahŕňa posledný byt s predzáhradkou so zvýšeným dôrazom na akustickú pohodu kategórie QUIET či byt kategórie PREMIUM, ktorý okrem výhľadov zahŕňa aj pozemok s rozlohou neuveriteľných 369,23 m2.

Ak pre svoju pohodu potrebujete viac priestoru, máme tu pre vás veľkorysé štvorizbové byty. Čo tak mať spálňu s vlastnou kúpeľnou, šatníkom aj terasou? Aj takéto dispozičné riešenia nájdete v Gansbergu. Príďte sa pozrieť na vlastné oči a osobne a inšpirovať sa našim vzorovým zariadeným bytom. Bývajte hneď, bývajte v Gansbergu.

 

Späť