Úspech je tímová práca, preto Gansberg tvoríme s najlepšími

Samé dobré správy zo stavby Gansbergu!

Teší nás, že napriek náročnej situácii na súčasnom slovenskom developerskom trhu sa nám darí napredovať s projektom Gansberg Koliba presne podľa časového harmonogramu. Tomu hovoríme úspech.

Poďakovanie si zaslúžia v prvom rade naši spoľahliví spolupracovníci, ktorí nám pomáhajú dať Gansbergu atraktívnu tvár. Aby sme vám predstavili ich prácu a prezentovali niektoré konkrétne riešenia, ako aj aktuálny progres rezidenčného projektu na lukratívnej bratislavskej adrese, pripravili sme pre vás krátku reportáž priamo z miesta stavby. 

A čo je teda nové? Zástupca stavebnej firmy ise, s.r.o. nám prezradil, že fasáda objektu A je už takmer hotová a realizácia kúpeľní je v plnom prúde. V objekte B sa práve pracuje na omietkach a exteriéroch, zatiaľ čo v objekte C momentálne prebieha popri fasáde aj oplechovávanie lemov, obklady interiérov, areálové rozvody v exteriéroch a pracuje sa na oporných múroch, kľúčovom prvku pre dotvorenie charakteru stavby. 

Architektka z Ateliéru Šebo Lichý sa s nami zas podelila o kreatívny prístup k riešeniu vizuálnej stránky umiestnenia vonkajších klimatizačných jednotiek. Ste zvedaví? Stali sa z nich šik kvetináče. A ako to vyzerá naživo v teréne, uvidíte na videu.

 

Späť