Už ste boli v našom vzorovom byte?

Vyšperkovaný dizajn a top kvalita materiálov sú atribúty, ktoré jednoznačne prináležia Gansbergu Koliba. Teraz sa jedného aj druhého môžete dotknúť a oceniť tak každý detail. Otvárame vzorový byt! 

Spoločne s našou architektkou Martinou Matušovou sme pre vás zostavili inšpiratívny priestor, aby ste si vedeli jasnejšie predstaviť, ako sa u nás bude bývať a ako v bytoch vynikne kvalitný štandard, na ktorom je celý projekt založený. Nájdete ho na povrchových materiáloch vzorového bytu ako sú parkety, dlažba a obklady, na interiérových dverách aj kúpeľňovej sanite a batériách. 

Jednotlivé miestnosti sme zariadili tak, aby vynikla ich vzdušnosť a rozmernosť. Efekt priestrannosti sa podarilo zvýrazniť aj lepenými zrkadlami, ktoré pokrývajú celú jednu stenu vstupnej haly. 

Kdekoľvek sa pozriete, zaujmú vás dizajnové riešenia. Či už je to nábytok od talianskej dizajnovej značky Calligaris alebo exkluzívna kuchynská linka od Sykoru. 
Mnohé z návrhov boli vyhotovené špeciálne pre náš projekt a nikde inde sa s nimi nestretnete – napríklad vstavaný nábytok, skrinka pod televízorom alebo ručne maľovaná maľba v detskej izbe. Práve tieto vlastnosti dávajú projektu punc jedinečnosti. 

Každý tvar, farba aj proporcia sú vo vzájomnej symbióze a pomáhajú dotvoriť celok, ktorý zanechá z návštevy originálny, no pritom domácky dojem. 

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

Späť