Itb

Ponuka bývania pre úspešných

Gansberg Koliba predstavuje luxusné bývanie pre úspešných ľudí. Nachádza sa v lukratívnej lokalite na Kolibe, ktorá dokonale symbolizuje status svojich budúcich majiteľov. Projekt prichádza s jedinečným rozdelením kategórií bytov, ktoré umožní vyhovieť aj tým najnáročnejším požiadavkám. Ak sa chcete o ponuke bytov dozvedieť viac, pozrite si jednotlivé kategórie nižšie.

Bývajte na lukratívnej adrese

Projekt Gansberg Koliba bol od počiatku koncipovaný ako bývanie pre úspešných, ktorí si potrpia na to najlepšie z najlepšieho. Vďaka svojej lukratívnej polohe patrí medzi najžiadanejšie adresy v meste a spája v sebe dokonalosť z oboch svetov – bývanie obklopené prírodou s jednoduchou dostupnosťou do mesta. Projekt sa nachádza kúsok od lesoparku, ktorý poskytuje obrovské možnosti využitia – od prechádzok s rodinou až po športovanie v prírode. Zároveň sa kedykoľvek ľahko dostanete do centra a môžete tak využívať všetky výhody mesta. Jednoducho dokonalá kombinácia.

Tep mesta aj ticho prírody

Výnimočná adresa si žiada výnimočnú občiansku vybavenosť. Presvedčte sa sami, že bývanie na adrese úspechu prináša benefit vo forme výbornej dostupnosti všetkého, čo potrebujete ku každodennému komfortu. Zaujíma vás, ako dlho bude trvať, kým zamknete dvere vášho bytu a dostanete sa do obľúbenej reštaurácie či do škôlky, kde chodí vaše dieťa? Pozrite si susedstvo Gansbergu na praktickej interaktívnej mapke. Pomocou prehľadných farebných filtrov rýchlo a jednoducho overíte vzdialenosť dôležitých objektov od vášho domova. A keď sa presýtite mestského ruchu, nezabudnite, že upokojujúce ticho prírody Malých Karpát je na dosah...

Zaslúžite si najvyššiu kvalitu

K lukratívnej lokalite samozrejme patrí aj vysoká kvalita. Vyznačuje sa ňou celý projekt – od zvolených stavebných materiálov až po najmenšie detaily vybavenia. Na projekte už od návrhu pracovali kvalifikovaní odborníci, ktorí svojmu odboru skvele rozumejú. Zároveň sme si dali záležať na dodržiavaní vysokého štandardu kvality práce. Výsledkom je kvalitné a pohodlné bývanie. Byty sa tiež môžu pochváliť nadštandardnými a vzdušnými priestormi, ktoré svojim obyvateľom poskytnú dostatok slobody a voľnosti. Samozrejmou súčasťou bytov sú aj priestranné terasy, ktoré vo vyšších kategóriách dosahujú rozlohu až niekoľko stoviek metrov. Výrazným spôsobom tak rozširujú životný priestor a podpisujú sa pod zvýšený komfort bývania. Možno ich využiť na športovanie, večierky, grilovačky alebo jednoducho na relax. Pri navrhovaní projektu sme využili najmodernejšie trendy v bývaní, čomu zodpovedá aj jeho jedinečná architektúra a zasadenie do prostredia. Vo výsledku je všetko na tomto projekte nadštandardné. Tak ako jeho budúci majitelia.

Nasťahujte sa do oázy pokoja

Súkromie obyvateľov je pre nás dôležité. Aj preto sme projekt vytvorili ako areál s uzavretým dvorom, ktorý tak poskytuje aj vyššiu bezpečnosť bývania, čo oceníte najmä vtedy, ak máte deti. Na dvore budú mať vždy dostatok voľného priestoru a môžete ich nechať bez obáv hrať sa na detskom ihrisku. K vysokej miere súkromia prispieva aj limitovaný počet bytov, takže budete mať len pár susedov, z ktorých sa možno časom stanú vaši priatelia. Sme presvedčení, že pohodové bývanie v súkromí výraznou mierou vplýva na kvalitu života. Za najväčší úspech preto budeme považovať spokojných majiteľov, ktorým sa v projekte Gansberg Koliba bude dobre bývať.

Novinky

Projekt Gansberg Koliba každým dňom naberá ostrejšie kontúry. Priebežne pre vás mapujeme výstavbu, aby vám neušlo nič podstatné. Sledujte spolu s nami, ako na pravom svahu Koliby rastie adresa úspešných!

Máme nový vzorový byt! Táto krása si na vás počká

Takto myslia úspešní

Úspech sídli v hlave. Prečítajte si inšpiratívne príbehy známych osobností, úspešných biznisov, praktické tipy a triky, ako byť produktívnejší a spokojnejší. V práci aj v živote.

Nuda je tuctová, úspech jedinečný!
„Pri navrhovaní projektov si dávame záležať na tom, aby sme v nich vo výsledku chceli bývať aj my sami. Ako konatelia developerskej spoločnosti, ktorí sú zároveň architektmi, sme na seba veľmi prísni. A rovnako nároční sme aj na projekty, pod ktoré sa podpisujeme. Gansberg Koliba takýmto projektom rozhodne je.“
Ing. arch. Tomáš Šebo
Developer a architekt

ITB Development

Spoločnosť ITB Development je jednou z popredných developerských spoločností, ktorá je známa najmä vďaka inovatívnemu prístupu. Bola založená v roku 2003 a má za sebou množstvo zrealizovaných projektov a spokojných zákazníkov. ITB Development sa špecializuje na projekty, ktoré sa svojou koncepciou odlišujú od ostatnej ponuky na trhu. Do svojich projektov vnáša filozofiu harmónie projektu s jeho okolím, či už ide o zeleň, okolitú zástavbu a, predovšetkým, o prínos do života pre budúcich majiteľov, ale aj celej komunity.

Súčasťou skupiny ITB je architektonické štúdio Architekti Šebo Lichý, ktoré je jedným zo základných pilierov výnimočnosti developerských projektov ITB Development.

Napíšte nám a my vám radi poskytneme
viac informácií o projekte Gansberg Koliba.

Spýtajte sa