Garden

Ideálna voľba pre ľudí, ktorí chcú žiť v súlade s prírodou. Byty so záhradou, citlivo zasadené do prostredia, predstavujú nový svetový trend bývania, ktorý čoraz častejšie uprednostňujú úspešní ľudia.

Ak vyhľadávate prírodu a vlastnú záhradu, kategória bytov Garden je pre vás ako stvorená.

Upokojujúca zeleň a množstvo vlastného priestoru. To sú hlavné charakteristiky kategórie Garden, ktoré oceníte vždy, keď sa zadívate von zo svojho krásneho bytu na Kolibe.

Vďaka priestrannej predzáhradke sú byty v tejto kategórii dokonalé pre rodiny s deťmi. Uzavretý bezpečný priestor im poslúži ako celoročné ihrisko, kde budú mať neustále dostatok priestoru na hranie. V lete si tu budú môcť napustiť bazén, na jeseň púšťať šarkanov, v zime postaviť snehuliaka. A vy budete mať ideálny priestor na grilovačku s rodinou či priateľmi. Každý z bytov v tejto kategórii sa vám odmení úžasným výhľadom na prírodu, ktorý vám umožní vychutnať si krásy každého z ročných období.

Ponuka bytov Garden

Do kategórie Garden sme pre vás zaradili priestranné 3- až 4-izbové byty s predzáhradkou a rozlohou až do neuveriteľných 356 m2. Byty v tejto kategórii sú vhodné pre ľudí, pre ktorých je záhrada neoddeliteľnou súčasťou životného štýlu.
A14
3-izbový, 1. podlažie
Výmera interiéru:
80,46 m2
Výmera exteriéru:
47,31 m2
Stav:
Voľný
Cena:
383 800 €
Zobraziť podorys
A22
3-izbový, 2. podlažie
Výmera interiéru:
104,70 m2
Výmera exteriéru:
369,23 m2
Stav:
Voľný
Cena:
580 900 €
Zobraziť podorys
B14
3-izbový, 1. podlažie
Výmera interiéru:
80,46 m2
Výmera exteriéru:
35,26 m2
Stav:
Voľný
Cena:
397 800 €
Zobraziť podorys

Napíšte nám a my vám radi poskytneme
viac informácií o projekte Gansberg Koliba.

Spýtajte sa