Autori projektu Gansberg Koliba majú odvahu byť nároční a nezľavovať z vysokých štandardov od prvotného náčrtu projektu až po výber kachličiek v kúpeľni. Veľmi dobre vedia, že úspešní si kladú vysoké nároky. Na seba aj na bývanie. Preto v Gansbergu nájdete podpis renomovaných remeselníkov a dizajnérov s vynikajúcou slovenskou, či dokonca medzinárodnou reputáciou. Výbava bytov je výsledkom spolupráce so spoločnosťami, ktoré patria k špičkám vo svojich odboroch.

Drevené podlahy
Podlahy bytov Gansbergu sú vyrobené z kvalitne opracovaného dreva, sú hrejivé, trvácne a s vysokou estetickou hodnotou. 6 vrstiev UV tvrdého laku KLUMPP predstavuje ekologicky neškodné a k zdraviu šetrné riešenie bez rozpúšťadiel a formaldehydov. Tvrdý voskový olej OSMO je odolný voči oderu, odpudzuje vodu a nečistoty, pričom si uchováva svoju elasticitu.
Interiérové dvere
V SAPELI veria, že zákazník ocení kvalitu. Rýdzo česká rodinná firma vyberá tie najlepšie materiály a komponenty hlavne od slovenských výrobcov a môže sa pochváliť dlhoročnými skúsenosťami zbieranými už od začiatku minulého storočia. Dvere sú podrobované náročnému testovaniu, aby vás mohli sprevádzať po celé generácie. Súčasťou výroby je vlastný vývoj a testovanie. Každé dvere musia prejsť previerkou až 500 000 otváracích cyklov, čo v bežnej prevádzke ani nedocielite.
Obklady a dlažby
Luxemburská firma Villeroy & Boch nastavuje latku kúpeľňového štandardu čoraz vyššie už od roku 1748. Od počiatkov pritom buduje svoj nezameniteľný podpis, ktorý ľahko spozná a ocení každý náročný zákazník. Villeroy & Boch stavia na tradícii, autenticite a kvalite. Ich štýlové výrobky s nevšedným dizajnom budú zdobiť vašu kúpeľňu v Gansbergu.
Sanitárne zariadenia
Aby bol zážitok z nadštandardne vybavenej kúpeľne skutočne luxusným pohladením pre zmysly, značka Villeroy & Boch určuje aj výber sanitárnych zariadení. Vďaka vyše 250-ročným skúsenostiam týchto odborníkov na kúpeľne bude každý váš relaxačný kúpeľ či povzbudzujúca sprcha stáť za to.
BÝVANIE NA DLANI

Neviete sa dočkať sťahovania? Vytvorili sme pre vás mobilnú aplikáciu, ktorá vám, okrem iného, dovolí vnímať aj atmosféru vášho budúceho domova už dnes. Na smartfóne či tablete sa môžete nechať inšpirovať paletou rôznorodých štýlov obývačiek a kúpeľní v projekte Gansberg Koliba.

App Store Google Play
Spýtajte sa