Štandard

Autori projektu Gansberg Koliba majú odvahu byť nároční a nezľavovať z vysokých štandardov od prvotného náčrtu projektu až po výber kachličiek v kúpeľni. Veľmi dobre vedia, že úspešní si kladú vysoké nároky. Na seba aj na bývanie. Preto v Gansbergu nájdete podpis renomovaných remeselníkov a dizajnérov s vynikajúcou slovenskou, či dokonca medzinárodnou reputáciou. Výbava bytov je výsledkom spolupráce so spoločnosťami, ktoré patria k špičkám vo svojich odboroch.

Drevené podlahy

Podlahy bytov Gansbergu sú vyrobené z kvalitne opracovaného dreva, sú hrejivé, trvácne a s vysokou estetickou hodnotou. 6 vrstiev UV tvrdého laku KLUMPP predstavuje ekologicky neškodné a k zdraviu šetrné riešenie bez rozpúšťadiel a formaldehydov. Tvrdý voskový olej OSMO je odolný voči oderu, odpudzuje vodu a nečistoty, pričom si uchováva svoju elasticitu.

Interiérové dvere

V SAPELI veria, že zákazník ocení kvalitu. Rýdzo česká rodinná firma vyberá tie najlepšie materiály a komponenty hlavne od slovenských výrobcov a môže sa pochváliť dlhoročnými skúsenosťami zbieranými už od začiatku minulého storočia. Dvere sú podrobované náročnému testovaniu, aby vás mohli sprevádzať po celé generácie. Súčasťou výroby je vlastný vývoj a testovanie. Každé dvere musia prejsť previerkou až 500 000 otváracích cyklov, čo v bežnej prevádzke ani nedocielite.

Obklady a dlažby

Luxemburská firma Villeroy & Boch nastavuje latku kúpeľňového štandardu čoraz vyššie už od roku 1748. Od počiatkov pritom buduje svoj nezameniteľný podpis, ktorý ľahko spozná a ocení každý náročný zákazník. Villeroy & Boch stavia na tradícii, autenticite a kvalite. Ich štýlové výrobky s nevšedným dizajnom budú zdobiť vašu kúpeľňu v Gansbergu.

Sanitárne zariadenia

Aby bol zážitok z nadštandardne vybavenej kúpeľne skutočne luxusným pohladením pre zmysly, značka Villeroy & Boch určuje aj výber sanitárnych zariadení. Vďaka vyše 250-ročným skúsenostiam týchto odborníkov na kúpeľne bude každý váš relaxačný kúpeľ či povzbudzujúca sprcha stáť za to.

Napíšte nám alebo kontaktujte priamo predajcu a radi vám poskytneme viac informácií o projekte Gansberg Koliba.

predajca
PETER KRÁL
Tel.: +421 905 440 661
E-mail: kral@itb.sk