Vzorový byt

Zariadený byt

Ak pozorne sledujete projekt Gansberg Koliba, potom viete, že jeho poznávacím znamením je dôraz na každý detail. Kvalita, estetická hodnota a exkluzívnosť sa snúbia aj vo vzorovom byte, ktorý sme pre vás zariadili.

Pozývame vás na návštevu do čerstvo zariadeného štvorizbového bytu v Gansbergu. Pozrite si krásu, ktorú si môžete prísť pozrieť aj zblízka a inšpirujte sa našimi interiérovými riešeniami pri zariaďovaní vášho budúceho domova na adrese úspechu.

Skúsená architektka Martina Matušová z ateliéru Architekti Šebo Lichý vychádzala pri zariaďovaní z premisy, ktorá sa jej osvedčila už pri prvom vzorovom byte. Doplnky volila tak, aby dokonale vynikli bytové dispozície a priestor pôsobil útulne, no pritom priestranne. Pri aranžovaní jednotlivých miestností sa Martina opierala o základ prémiovej kvality. Práve ten dáva Gansbergu Koliba nádych luxusu a nadčasovosti.

Kuchyňa opäť nesie podpis značky Sykora, pracovnú dosku tvorí umelý technický kameň Silestone, o drez či batérie sa postarala firma Blanco a o spotrebiče Elektrolux. Ozdobou kuchyne je aj FAB Ceramiche, rad PAT DECO BLACK, exkluzívny veľkoformátový kuchynský obklad.

Solitérny nábytok talianskej dizajnovej značky Calligaris zabezpečila pre náš projekt slovenská firma Domoss, zatiaľ čo tapety, závesy a záclony máme z renomovaného obchodu s bytovým textilom Horus Trade.

A v podpore lokálneho remesla sme išli ešte ďalej. Precíznu prácu s drevom môžete vidieť či už na posteli od slovenského výrobcu Materasso, alebo na vstavanom nábytku vyrobenom v našich spriatelených stolárskych dielňach, a to na mieru, aby sme ešte viac podtrhli jedinečnosť projektu.

Srdečne vás pozývame na obhliadku vzorového bytu s naším predajcom, ktorý vám rád ukáže aj ďalšie interiéry a pútavé výhľady.

Napíšte nám alebo kontaktujte priamo predajcu a radi vám poskytneme viac informácií o projekte Gansberg Koliba.

predajca
PETER KRÁL
Tel.: +421 905 440 661
E-mail: kral@itb.sk